infrastruktura i środowisko     mpgk     fundusz spójności
28 Listopada, godzina 3:46.
Stronę odwiedziły 80592 osoby

Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 następna >>

Biuletyn nr XLIV/11/2014

Dnia 08 listopada 2014 r. odbyło się oficjalne otwarcie Oczyszczalni Ścieków w Siesławicach. Przebudowana oraz wyremontowana oczyszczalnia jest jednym z głównych elementów Projektu pn.: „Uporządkowanie gospodarki wodno-ściekowej...

więcej >>

Piknik Familijny - Otwarcie Oczyszczalni

08 listopada 2014 r. odbyło się uroczyste otwarcie Oczyszczalni Ścieków w Siesławicach połączone z piknikiem familijnym.

więcej >>

Panorama Gospodarcza - TVP Kielce

Zapraszamy do obejrzenia odcinka Panoramy Gospodarczej, dotyczącego Projektu "Uporządkowanie gospodarki wodno-ściekowej na terenie Miasta i Gminy Busko-Zdrój".

więcej >>

Biuletyn nr XLIII/10/2014

Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Busku-Zdroju realizuje Projekt pn.: „Uporządkowanie gospodarki wodno-ściekowej na terenie miasta i gminy Busko-Zdrój”, współfinansowany ze środków Unii Europejskiej...

więcej >>

Biuletyn nr XLII/10/2014

Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Busku-Zdroju, przy
wsparciu ze środków Unii Europejskiej realizuje Projekt pn.: „Uporządkowanie
gospodarki wodno-ściekowej na terenie miasta i gminy Busko-Zdrój”. Dnia...

więcej >>

Spot radiowy - Radio Kielce

Spot radiowy - Radio Kielce
Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do wysłuchania spotu radiowego o Projekcie pn.: „Uporządkowanie gospodarki wodno-ściekowej na terenie Miasta i Gminy Busko-Zdrój”.

więcej >>

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Infrastruktura i Środowisko, przyczynia się do zmniejszania różnic społecznych i gospodarczych pomiędzy obywatelami Unii Europejskiej.

Dla rozwoju infraastruktury i środowiska

Wykonanie: UniaMarketing