infrastruktura i środowisko     mpgk     fundusz spójności
5 Września, godzina 12:11.
Stronę odwiedziło 115808 osób

Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 następna >>

Biuletyn nr LI/12/2014

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Busku-Zdroju pragnie złożyć wszystkim swoim Klientom oraz Współpracownikom najserdeczniejsze życzenia wraz z ogromnymi podziękowaniami za dotychczasową współpracę. Życzymy Państwu wielu sukcesów, a także uśmiechu oraz aby ten wspaniały czas upływał w rodzinnej atmosferze i przyniósł wiele radości i optymizmu.

więcej >>

Biuletyn nr L/12/2014

Dnia 03 maja 2014 r. Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Busku-Zdroju ogłosiło przetarg na wybór Inżyniera Kontraktu TA4, który będzie nadzorował zakres robót budowlanych prowadzonych na Kontraktach VII, VIII, IX, zakładających wyremontowanie...

więcej >>

Biuletyn nr XLIX/12/2014

Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Busku-Zdroju realizuje Projekt pn.: „Uporządkowanie gospodarki wodno-ściekowej na terenie miasta i gminy Busko-Zdrój”, współfinansowany ze środków Unii Europejskiej...

więcej >>

Spot telewizyjny w TVP Kielce

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do oglądnięcia spotu telewizyjnego o Projekcie pn.: „Uporządkowanie gospodarki wodno-ściekowej na terenie Miasta i Gminy Busko-Zdrój”.

więcej >>

Spot radiowy - Radio Kielce

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do wysłuchania spotu radiowego o Projekcie pn.: „Uporządkowanie gospodarki wodno-ściekowej na terenie Miasta i Gminy Busko-Zdrój”.

więcej >>

Artykuł sponsorowany w Tygodniku Ponidzia

Artykuł sponsorowany, opublikowany dnia 09.12.2014 r. w gazecie Tygodnik Ponidzia

więcej >>

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Infrastruktura i Środowisko, przyczynia się do zmniejszania różnic społecznych i gospodarczych pomiędzy obywatelami Unii Europejskiej.

Dla rozwoju infraastruktury i środowiska

Wykonanie: UniaMarketing